Pro přístup k této stránce musíte být starší 18ti let

Stránka má erotický obsah. Pro přístup k této stránce musíte být starší 18ti let. Udělením souhlasu potvrzujete, že podmínku splňujete.

Ano, jsem starší 18ti let, chci vstoupit Odejít

Eshop www.erotic-house.cz

Naším cílem bylo dostat na trh eshop, který nabídne zákazníkům odzkoušené a kvalitní produkty na moderní a líbivé platformě. Ovšem u nás tímto nekončíme.

Jelikož si uvědomujeme charakter prodávaného zboží, zakládáme si na maximální možné diskrétnosti. U nás se vám opravdu nestane, že dostanete nevhodně zabalený vibrátor v průhledné folii s názvem odesílatele "sexshop-s-vibratory v.o.s". Na nás se v tomto ohledu můžete maximálně spolehnout. Také si můžete být jisti, že objednané zboží se snažíme expedovat co možná nejrychleji - pokud objednáte do 14:00 hodin, obvykle (v 90% případů) se nám balíček povede ještě ten den odeslat a vy se můžete o to dřívě radovat z vaší nové "hračky" nebo pomůcky.

Další věcí, která je dle nás velmi podstatná, je podpora našim zákazníkům. Tím nemyslíme podporu před prodejem, to přece dělá každý, ale pouze do chvíle, než dotyčná firma vyinkasuje peníze. U nás nemusíte mít strach nás kontaktovat pokud si nevíte s něčím rady, pokud potřebujete informaci nebo doporučení. Jsme tady pro Vás, pokud jste spokojení Vy, tak my také.

Přidejte se k spoustě našich spokojených zákazníků a nakupujte s námi. Věřte, že pro Vaši spokojenost uděláme co bude v našich silách